Date Country City Production Venue Ticket
Sat 07/09/19 NL Den Haag JOE 5 UIT Festival Den Haag Buy tickets
Sat 14/09/19 NL Apeldoorn JOE 5 Schouwburg Orpheus Buy tickets
Sun 15/09/19 NL Amersfoort Dodo act Rondje van de Stad Buy tickets
Sun 15/09/19 NL Apeldoorn JOE 5 Schouwburg Orpheus Buy tickets
Tue 17/09/19 NL Wittem Monsters Klooster Wittem Sold Out
Fri 20/09/19 PT Loulé Monsters FOMe festival Buy tickets
Thu 26/09/19 FR Charleville-Mézières JOE 5 Festival Mondial des Théâtres de Marionnettes Buy tickets
Fri 27/09/19 FR Charleville-Mézières JOE 5 Festival Mondial des Théâtres de Marionnettes Buy tickets
Sat 05/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Buy tickets
Sun 06/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Buy tickets
Mon 07/10/19 NO Berger Workshop Fossekleiva Kultursenter Sold Out
Tue 08/10/19 NO Berger Workshop Fossekleiva Kultursenter Sold Out
Wed 09/10/19 NO Berger Workshop Fossekleiva Kultursenter Sold Out
Thu 10/10/19 HU Budapest Blind Budapest Puppet Theatre Buy tickets
Thu 10/10/19 NO Berger Workshop Fossekleiva Kultursenter Sold Out
Fri 11/10/19 NO Berger Workshop Fossekleiva Kultursenter Sold Out
Sat 12/10/19 NO Berger JOE 5 Fossekleiva Kultursenter Buy tickets
Mon 14/10/19 NL Leiden Zeil Ins Blau Buy tickets
Mon 14/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Buy tickets
Tue 15/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Buy tickets
Wed 16/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Sold Out
Thu 17/10/19 JP Tokyo Blind Tokyo Metropolitan Theatre
Thu 17/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Sold Out
Fri 18/10/19 JP Tokyo Blind Tokyo Metropolitan Theatre
Fri 18/10/19 NL Amersfoort JOE 5 Theater De Lieve Vrouw Sold Out
Sat 19/10/19 JP Tokyo Blind Tokyo Metropolitan Theatre Buy tickets
Sun 20/10/19 JP Tokyo Blind Tokyo Metropolitan Theatre
Thu 24/10/19 NL Haarlem JOE 5 Toneelschuur Buy tickets
Mon 28/10/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Tue 29/10/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Wed 30/10/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Thu 31/10/19 NL Tilburg JOE 5 Theater de Nieuwe Vorst Buy tickets
Thu 31/10/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Fri 01/11/19 NL Nijmegen JOE 5 LUX Buy tickets
Fri 01/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Sat 02/11/19 NL Den Haag JOE 5 Korzo Theater Buy tickets
Sat 02/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Sun 03/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Mon 04/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Tue 05/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Wed 06/11/19 NL Amsterdam JOE 5 Theater Bellevue Buy tickets
Wed 06/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Thu 07/11/19 NL Amsterdam JOE 5 Theater Bellevue Buy tickets
Thu 07/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Fri 08/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Sat 09/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Sun 10/11/19 NL Amsterdam Workshop Sold Out
Sun 10/11/19 NL Alkmaar Monsters TAQA Theater De Vest Buy tickets
Mon 11/11/19 NL Alkmaar Monsters TAQA Theater De Vest Sold Out
Tue 12/11/19 NL Alkmaar Monsters TAQA Theater De Vest Sold Out
Fri 22/11/19 IT Milan JOE 5 Teatro del Buratto Buy tickets
Sat 23/11/19 IT Milan JOE 5 Teatro del Buratto Buy tickets
Mon 02/12/19 NL Enschede JOE 5 Concordia Buy tickets
Tue 03/12/19 NL Utrecht Zeil Stadsschouwburg Utrecht Buy tickets
Wed 04/12/19 NL Leiden JOE 5 Ins Blau Buy tickets
Tue 10/12/19 NL Amstelveen JOE 5 Schouwburg Amstelveen Buy tickets
Sun 05/01/20 NL Nijmegen Vergeten Dieren en Verloren Zaken Lindenberg Theater Buy tickets
Sun 12/01/20 NL Enschede Vergeten Dieren en Verloren Zaken De Kleine Willem Buy tickets
Mon 13/01/20 NL Enschede Vergeten Dieren en Verloren Zaken De Kleine Willem Sold Out
Sun 19/01/20 NL Amersfoort Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater De Lieve Vrouw Buy tickets
Mon 20/01/20 NL Amersfoort Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater De Lieve Vrouw Sold Out
Wed 22/01/20 NL Roermond Vergeten Dieren en Verloren Zaken ECI Cultuurfabriek Buy tickets
Sat 25/01/20 NL Wageningen Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater Junushoff Buy tickets
Sun 26/01/20 NL Tiel Vergeten Dieren en Verloren Zaken Agnietenhof Buy tickets
Mon 27/01/20 NL Heerhugowaard Vergeten Dieren en Verloren Zaken Cool kunst en cultuur Sold Out
Tue 28/01/20 NL Heerhugowaard Vergeten Dieren en Verloren Zaken Cool kunst en cultuur Sold Out
Tue 11/02/20 NL Beverwijk Vergeten Dieren en Verloren Zaken Kennemer Municipal Theater Sold Out
Thu 13/02/20 NL Den Helder Vergeten Dieren en Verloren Zaken Triade Sold Out
Sun 16/02/20 NL Heerlen Vergeten Dieren en Verloren Zaken Parkstad Limburg Theaters Buy tickets
Wed 19/02/20 NL Amsterdam Vergeten Dieren en Verloren Zaken Bijlmer Parktheater Buy tickets
Sat 22/02/20 NL Enschede Monsters De Kleine Willem Buy tickets
Wed 26/02/20 NL Den Haag Vergeten Dieren en Verloren Zaken Korzo Theater Buy tickets
Sun 01/03/20 NL Helmond Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater Speelhuis Buy tickets
Mon 02/03/20 NL Den Haag Vergeten Dieren en Verloren Zaken Korzo Theater Sold Out
Tue 03/03/20 NL Den Haag Vergeten Dieren en Verloren Zaken Korzo Theater Sold Out
Sun 08/03/20 NL Haarlem Vergeten Dieren en Verloren Zaken Toneelschuur Buy tickets
Sat 14/03/20 NL Veghel Vergeten Dieren en Verloren Zaken De Blauwe Kei Buy tickets
Sun 15/03/20 NL Drachten Vergeten Dieren en Verloren Zaken Schouwburg De Lawei Buy tickets
Sun 22/03/20 NL Purmerend Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater de Verbeelding Buy tickets
Sun 29/03/20 NL Rotterdam Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater Rotterdam Buy tickets
Sun 05/04/20 NL Tilburg Vergeten Dieren en Verloren Zaken Theater de Nieuwe Vorst Buy tickets
Mon 20/04/20 NL Den Haag Vergeten Dieren en Verloren Zaken Laaktheater Sold Out
Tue 21/04/20 NL Den Haag Vergeten Dieren en Verloren Zaken Laaktheater Sold Out
Wed 22/04/20 NL Den Haag Vergeten Dieren en Verloren Zaken Laaktheater Sold Out
Sun 26/04/20 NL Rotterdam Vergeten Dieren en Verloren Zaken Maaspodium Buy tickets