2016
16.01 Roermond NL ECIcultuurfabriek Blind
23.01 Purmerend NL De Verbeelding Break
26.01 Mannheim DE Imaginale Blind
1-4.02 Riga LV Theatre University workshop
3.02 Arnhem NL Schouwburg Arnhem Break
12.02 Utrecht NL Stadsschouwburg Break
18.02 Hoofddorp NL De Meerse Break
25.02 Genove IT Teatro della Tosse Blind
26.02 Genove IT Teatro della Tosse Blind
27.02 Genove IT Teatro della Tosse Blind
1.03 Aschaffenburg DE Starcke Stücke Greeks
2.03 Aschaffenburg DE Starcke Stücke Greeks
3.03 Karlsruhe DE Marottinale Bastard!
7.03 Enschede NL Concordia Break
8.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
9.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
10.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
10.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
11.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
11.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
11.03 Roden NL Theater Winsinghhof Break
12.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
13.03 Melbourne AUS Live Arts workshop
16.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
16.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
17.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
18.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
19.03 Melbourne AUS Live Arts Blind
30.03 Heerhugowaard NL Cool kunst en cultuur Break
15.04 Nieuwegein NL de Kom Break
16.04 Amsterdam Wasteland Nike
29-30.04 Lleida ES Festival workshop
26.05 Stamsund NO Int Theater Festival Blind
27.05 Stamsund NO Int Theater Festival Blind
29-3.06 Hamburg DE Koinzi Kaffee Medusa
13-17.6 Amersfoort NL Unima NL workshop
20-23.6 Bialystok PL Int Puppet Festival workshop
21.06 Bialystok PL Int Puppet Festival Blind
25.06 Purmerend NL Reuring Blind
1-7.07 Fafe PT FTBF workshop
9.07 Düsseldorf DE Asphalt festival Blind
24.07 San Vicente HR NIK festival Nikè
24.08 Limburg NL Limburgfestival act
24.08 Limburg NL Limburgfestival Blind
27.08 Rotterdam NL Welkom thuis festival Break acts
28.08 Limburg NL Limburgfestival Blind
8.09 Boxmeer De Weijer Break
17.09 Basel CH Vorstadttheater Greeks
18.09 Basel CH Vorstadttheater Greeks
18.09 Husum DE Int Poppenspäler Tage Blind
19.09 Basel CH Vorstadttheater Greeks
20-24.09 Brussel BE Space Carthago workshop
26.09 St. Petersburg RU BTK fest Blind
01.10. Berger NO Figur i Fossekleiva Blind
06.10. Meppel NL Puppet International Bastard
07.10. Meppel NL Puppet International Bastard
07.10. Meppel NL Puppet International Blind
16.10. Beringen BE CCBeringen Greeks
18.10. Wuhzen CN Wuhzen Festival Blind
18.10. Wuhzen CN Wuhzen Festival Blind
19.10. Wuhzen CN Wuhzen Festival Blind
22.10. Enkhuizen NL Drommedaris Greeks
4.11 Köln DE KKT Blind
8.11 Potsdam DE Unidram Blind
20.11 Drachten NL de Lawei Greeks
21.11 Drachten NL de Lawei Greeks
28.12 Zwolle NL Odeon Greeks